Witajcie Administratorzy.

Dział administratorów forum na którym poruszają sprawy organizacji forum , jego wyglądu oraz zmiany organizacyjne.
Regulamin działu
Z tego działu korzystają jedynie administratorzy. Nie należy udostępniać hasła do niego innym osobom.

Re: Witajcie Administratorzy.

Postprzez administrator » N mar 04, 2018 12:12

Iza. Spokojnie może tak być. Dział już chyba jest. Przez najbliższe dni w jego organizacji pomoże ci kasia (jako login) a przez duże K jako imię :)
administrator
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pt mar 02, 2018 19:53

Postprzez » N mar 04, 2018 12:12

 

Re: Witajcie Administratorzy.

Postprzez administrator » N mar 04, 2018 12:13

Pouzupełniajcie swoje dane jeśli możecie. Łatwiej będzie się porozumiewać prywatnymi wiadomościami.
administrator
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pt mar 02, 2018 19:53

Re: Witajcie Administratorzy.

Postprzez Lena » Wt mar 06, 2018 13:15

Ja jako ta druga jestem chętna do działu dla rodziców chorych dzieci. Mam jeszcze prośbę o wytłumaczenie kto to jest administrator, a kto moderator. Ja tego nie wiem :( i nie wiem w związku z tym jakie posiadają obowiązki.
Lena
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1
Dołączył(a): So mar 03, 2018 14:56

Re: Witajcie Administratorzy.

Postprzez administrator » Wt mar 06, 2018 14:06

Lena. Administrator to osoba odpowiadająca za wygląd i możliwości dodawania nowych fragmentów forum, oraz zmian w używanych częściach forum. Moderator to osoba mogąca usuwać osoby z dysusji, zamykać wątki, zmieniać ich tytuły itp. Jeśli nie jesteś pewna że możesz samodzielnie to robić, narazie możesz tworzyć nowe wątki, czy zostawiać tutaj zmian jakich oczekujesz. Gdy wrócę, napiszę informatorek jak się posługiwać tymi uprawnieniami. Dokąd wygląd nie jestchwilowo ostateczny, pozwólcie że zajmę się nim ja jeśli chodzi o wygląd z Kasią jak już będzie mogła, a wy piszcie co zmieniać tutaj i zapełniajcie forum nowymi linkami i informacjami dla takich jak my szczęśliwców :(
administrator
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pt mar 02, 2018 19:53

Re: Witajcie Administratorzy.

Postprzez Małgosia Talarczyk » Wt mar 06, 2018 15:06

To ja I Lena zajmiemy sie działem dla rodziców. Super.
Małgosia Talarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): So mar 03, 2018 12:41

Postprzez » Wt mar 06, 2018 15:06

 

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron